Adblock

Adblock dla Mac

Zablokuj natarczywe reklamy

Adblock to darmowy dodatek do przeglądarki Google Chrome. Blokuje on wyświetlanie denerwujących reklam na stronach internetowych.Reklamy można spotkać na wielu stronach internetowych, niektóre są jednak tak uciążliwe że uniemożliwiają swobodne... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Duża skuteczność

Wady

  • Nie wykryto

Bardzo dobry
8

Adblock to darmowy dodatek do przeglądarki Google Chrome. Blokuje on wyświetlanie denerwujących reklam na stronach internetowych.

Reklamy można spotkać na wielu stronach internetowych, niektóre są jednak tak uciążliwe że uniemożliwiają swobodne przeglądanie serwisów. Z pomocą przychodzi dodatek Adblock. Blokuje on wyświetlanie reklam w przeglądarce internetowej. Aplikacja jest bardzo skuteczna. Zdecydowana większość denerwujących banerów po prostu nie jest wyświetlana.

Adblock można łatwo dostosować do własnych upodobań. Możesz wyłączyć blokowanie tekstowych reklam w wynikach wyszukiwania w Google lub zarządzić blokowania reklam przed klipami wideo w serwisie YouTube.

Adblock Plus to wtyczka niezbędna każdemu, kto nie jest fanem reklamowych bannerów. Pozwala w spokoju surfować po Internecie.

Najczęściej pobierane Dodatki na mac

Adblock

Download

Adblock for Google Chrome 3.3.2

Opinie użytkowników o Adblock

Sponsorowany×